Enkele vakantietips voor als u met kinderen op vakantie naar Andalusie komt
Wat ondernemen met de kinderen tijdens uw vakantie ?
U huurt bij ons een vakantiehuis in Andalusie, wat is er dan te doen?
Elk jaargetijde is anders dus de mogelijkheden om excursies te ondernemen zijn ook anders.
Daardoor geven we u hier nu wat vakantietips voor excursies voor gezinnen met kinderen in Andalusie.
wat te doen met de voorjaars / krokusvakantie?
nog te vroeg om gebruikt te maken van het zwembad van de vakantievilla of om al te zwemmen in zee.
Ideaal voor stedenbezoeken,een asteel, het smurfendorp of een sealifepark b.v. Benalmadena. Ideale temperatuur voor heerlijke wandelingen.

Paasvakantie ?
De watertemperatuur is nog te koud voor de zee, zwemmen in de zwembaden van onze vakantiehuizen kan mesal al wel.
De steden bezoeken, malaga, Sevilla, Granada, Cordoba. prachtige bergwandelingen maken, de natuur is nog groen, kastelen bezoeken, wandeling over hangbruggen, spannend. op de woensdagavond bij ons deelnemen aan 1 vanonze activiteite, b.v. de lampionnenoptocht.

kinderen andalusie
lampionnen optocht op de woendagavond
Meivakantie ?
De watertemperatuur in de zee is nog steeds te koud om in te zwemmen maar de temperatuur in de zwembaden zijn al prima om te zwemmen.
Kastelen bezoeken, prachtige spannende bergwandelingen maken. naar de stad Cordoba de mooiste maand om deze stad te bezoeken en dan vooral de Patios . Op de woensdagavond weer activiteiten bij onze Minifarm met o.a. een Ezelritje voor de kleinste kinderen.

vakantietips andalusie
ezelritje voor de jongste kinderen
Zomervakantie ?
Zwemmen in de zee of in uw eigen prive zwembad, te warm voor lange bergwandelingen maar wel om mooie kastelen te bezichtigen, een waterpark bezichtigen, deelnemen aan onze activiteiten bij de minifarm op de woensdagavond of deelnemen aan de survivelexcursie die we elke woensdagmiddag houden.

survivelexcursie andalusie
survivelexcursie door een beek in de maanden juli en augustes
Herfstvakantie ?
Zwemmen in het zwembad van de vakantiewoning die u bij ons heeft eghuurd en zwemmen in zee bij 1 van de vele stranden in Andalusie. Prachtige bergwandelingen waaronder u u informatie vind op onze website betreffende enkele met hangbruggen, kastelen bezoeken, op de woensdagavond deelnemen bij onze activiteiten waaronder broodbakken aan een stok boven de barbeue.

broodbakken boven een barbeque
Meer voorbeelden vind u als u op de onderstaande foto klikt betreffende wat er hier te doen is in Andalusie.
